Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

April 25
15:36 2016

Kelly  Clarkson ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, të quajtur Remington (edhe pse familjarëve u pëlqen ta thërrasin thjesht Remy), javën e kaluar dhe ka vendosur që të shuajë kuriozitetin e fansave të saj për pamjen e djalit e vogël.

Sot paradite ajo ka publikuar në Instagram dy foto të bebushit të vogël. Poshtë fotos, Clarkson ka shkruar: “Njihuni me fiksimin më të ri të familjes tonë, Remy-n!”

A mund të ishte më i lezetshëm se kaq Remy i vogël?

Komento