Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kayne West i tregon “të gjitha” në “The Ellen show”

Kayne West i tregon “të gjitha” në “The Ellen show”
May 19
19:50 2016

Kayne West ishte i ftuar në “The Ellen Show” dhe shprehu hapur (si gjithmonë) mendimet e tij lidhur me tema nga më të ndryshmet, nga moda te filozofia deri te “lufta” epike në Twitter. Në përgjithësi, West kishte një mori mendimesh për të ndarë me ne, por ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte momenti kur ai filloi të fliste për fëmijët e tij.

Pyetjes së Ellen nëse North e ndihmon me djalin e vogël reperi u përgjigj: “Ajo është me të vërtetë një fëmijë tepër i zgjuar. North ka për borxh ta vendosë vetë në gjumë nëse ne jemi në gjumë”.

Ellen gjithashtu e pyeti nëse çifti kishte ndërmend të bënte ndonjë fëmijë tjetër, por përgjigjja ishte thjesht: “Nuk e kam problem provimin”.

Shperndaje