Blitz

 Breaking News

Katy Perry dhe Orlando Bloom mund të jenë ish-të dashur, por kjo nuk i pengon t’i dërgojnë mesazhe njëri-tjetrit

Katy Perry dhe Orlando Bloom mund të jenë ish-të dashur, por kjo nuk i pengon t’i dërgojnë mesazhe njëri-tjetrit
March 08
09:27 2017

Më shumë sesa lidhja e tyre rreth një vit më parë është komentuar ndarja e Katy Perry-t dhe Orlando Bloom së fundmi. Kjo sepse ishte shumë e papritur për publikun dhe ata dukeshin shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Një burim për “E News” ka treguar se ndonëse çifti është ndarë ata ende flasin me njëri-tjetrin me mesazhe dhe Orlando ka  dëshirë që ata të rikthehen bashkë, ndërsa këngëtarja do vetëm të komunikojnë. Ajo duket se e ka lënë pas këtë mendimin e dashurisë që në momentin që ka ndryshuar tërësisht look-un e saj dhe ka vendosur të nisë një jetë të re. /Blitz.al/

Share