Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Katie Price puth djalin në buzë, irritohen fansat

Katie Price puth djalin në buzë, irritohen fansat
July 31
11:06 2016

Katie Price e shpreh shumë dashurinë e saj për fëmijët në rrjetet sociale. Katie Price ka postuar një foto duke u puthur në buzë me djalin e saj 14-vjeçar, Harvey. Bashkangjitur me foton ajo ka shkruar: “E dua Harvey-n tim”. Por fansat dhe ndjekësit e sja kanë shkruar se nuk është një foto e bukur dhe Katie kërkon vetëm vëmendje. Duke parë komentet negative të ndjekësve, modelja ka pyetur djalin e saj: “Çfarë do t’iu thuash njerëzve për foton ku të puth nëna jote?”

Lëreni nënën time të qetë.!Unë dua ta puth mamin”,- ka shkruar Harvey. /Blitz.al/

katie

Shperndaje