Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kate Middelton hedh poshtë spekulimet për një tjetër shtatzëni

Kate Middelton hedh poshtë spekulimet për një tjetër shtatzëni
August 23
15:51 2016

Në media është spekuluar se Kate Middelton është shtatzënë, por kjo është hedhur poshtë nga familja mbretërore. Ata kanë thënë se Kate nuk mund të jetë shtatzëne pasi ka disa probleme me shëndetin mendor.

Ajo është shumë e ndjeshme dhe ka të përzjera gjatë 3 mujorit të parë të lindjes. Kjo nuk do të thotë se nuk ngelet më shtatzënë por ajo dhe William e kanë vetë në dorë kur duan të kenë edhe fëmijën e tretë.

Kate është kujdesur gjithmonë për shëndetin mendor dhe madje jep këshilla edhe për prindërit e tjerë që kanë probleme me shëndetin mendor si të mos ndikojnë tek fëmijët e tyre. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje