Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kate Beckinsale ka një mënyrë të veçantë për t’i sjellë humorin të bijës

June 15
19:29 2016

Kate Beckinsale ka një mënyrë të veçantë dhe të pazakontë për të sjellë në humor vajzën e saj.
Aktorja 42-vjeçare i pëlqen t’i dërgojë vajzës së saj Luily Mo, foto nudo të babait të saj dhe ish-partnerit, Michael Sheen. Ajo ka thënë në një emision me Conan o’Brien se për të dhe të bijën është një situatë e lezetshme të shohësh foto nudo të meshkujve në situata të tilla.

“Unë kam një foto qesharake të babait të Lily Mo gjatë një shfaqjeje të suksesshme që ai ka bërë. Ata e kanë shkrepur nudo teksa ai dilte nga vaska me një fytyrë dhe qëndrim ushtarak. Nëse ajo është e mërzitur mendoj se një foto e tillë ia ngre humorin”,

Beckinsale ndërkohë është duke promovuar filmin e saj “Love and friendship”.

Komento
Shperndaje