Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Kastro Zizo rrëfen mëkatin e 2017-ës: Nuk kam bërë asnjë fëmijë këtë vit!

Kastro Zizo rrëfen mëkatin e 2017-ës: Nuk kam bërë asnjë fëmijë këtë vit!
December 31
22:15 2017

Në puntatën e këtij fundviti në Thumb, ndër të ftuarit ishte edhe këngëtari i njohur Kastro Zizo.

I pyetur nga mikrofoni i thumb se cili është mëkati më i madh i këtij viti, Kastro na ka habitur pak me përgjigjen e tij.

“Mëkati më i madh që kam bërë në 2017-ën është që nuk kam bërë fëmijë”, – është shprehur Kastro.

Epo, jemi paksa të sigurtë që në 2018-ën Kastro mund të bëjë edhe një fëmijë sepse tashmë është i fejuar.

Pra, Kastro në 2018-ën s’ka më mëkate të tilla! /Blitz.al/

Share