Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kastro Zizo në dilemë, i vërtetë apo jo gjoksi Iva Alikos?!

Kastro Zizo në dilemë, i vërtetë apo jo gjoksi Iva Alikos?!
March 12
08:48 2016

Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” kanë qenë të ftuara Iva Aliko dhe Shota Baraliu.

Iva Aliko, këngëtarja e “Shkodra Fest” ka folur për të vetmen gjë që mund të flasë më së miri, gjoksin e saj. Kastro Zizo i drejtohet Iva Alikos duke e pyetur në qoftë se gjoksi është i saji. Iva përgjigjet: “Po po i imi” Kastro vazhdon të ironizojë duke i thënë “ta gëzosh”.E pabesueshme, gjoksi i Ivës të mos jetë silikon!

Shota Bareliu, këngëtarja dhe shoqja e ngushtë e ish gruas të Kastro Zizos (Erleta Hotit) i ka dhënë fund këtij diskutimi duke vërtetuar se Iva ka gjoksin e saj. Ajo ka prekur gjoksin e Ivës duke thënë se i duket si i saji por ajo ka shtuar gjithashtu se nuk merr vesh nga silikoni.

Gjoksi prej silikoni mjafton të shikohet  dhe nuk është vështirë për tu dalluar. Por Shota mesa duket nuk e bën dot këtë dallim ose ndoshta kështu ka dashur ta thotë para Ivës dhe publikut.

Iva vazhdon të mbrojë veten dhe të mos pranojë se e ka gjoksin silikon, pavarësisht se ai po i “shpërthen”.

Sa keq që Iva nuk mund të përdorë photoshopin në një transmetim ,sepse ai do ta kishte bërë gjoksin, të dukej akoma dhe më “i vërtetë”.

Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment