Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kastro Zizo kërkon ndihmë!

Kastro Zizo kërkon ndihmë!
January 25
18:31 2017

Pas festave të fundvitit shumë personazhe të njohur, por edhe njerëz të thjeshtë, e kanë marrë shumë seriozisht mbajtjen e trupit në formë.

Dikush me dietë apo me palestër, të gjithë kërkojnë një trup të formuar.  Duket se palestra ka infektuar edhe Kastro Zizon. Para pak minutash ai ka postuar në faqen e tij të Facebook-ut një status ku shkruan:

“Kërkoj shok palestre, ky Renis Gjoka nuk do”.

Është e vërtetë se gjatë stërvitjes të duhet edhe një shok pasi vetëm mund të bëhet paksa e mërzitshme. Mesa duket, Kastro është duke e kërkuar një të tillë sepse miku i tij i mirë Renis Gjoka nuk i bashkohet.

Mbetet për t’u parë se kush do t’i bëhet Kastros shok palestre…

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje