Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kastro Zizo: “Kam rënë në dashuri”

Kastro Zizo: “Kam rënë në dashuri”
May 29
17:53 2016

Shprehja e dashurisë tanimë nuk bëhet më me letra apo me mesazhe dashurie, por me statuse në Facebook.

I fundit që e ka bërë këtë ka qenë Kastro Zizo, i cili ka përdorur rrjetin social Facebook për të deklaruar dashurinë e tij kundrejt një vajze.

Kujt? – do të thoni ju.  As më pak e as më shumë por Bebe Rexhës.

“Is in love with Bebe Rexha / Në dashuri me Bebe Rexhën”, – shkruan në status Kastro Zizo.

Fundja, kush do t’i vërë faj Kastros? Pas publikimit të “No Broken Hearts”, të gjithë e kemi menduar këtë gjë të paktën njëherë, por Kastro mori guximin dhe e “tha” publikisht.

Komento
Etiketimet
Shperndaje