Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kastro Zizo: Jam i shtangur nga “pjeshkat” me foto në kufijtë e pornografisë që shkruajnë rreshta nga Kurani dhe Bibla

Kastro Zizo:  Jam i shtangur nga “pjeshkat” me foto në kufijtë e pornografisë që shkruajnë rreshta nga Kurani dhe Bibla
November 05
11:26 2016

Nuk është çudi që statuset e Kastro Zizos të kthehen në lajm. Këtë herë këngëtari i njohur ka zgjedhur të shkruajë për vajzat që konsumojnë alkool dhe drogë e që sipas tij postojnë në rrjete sociale foto në kufijtë e pornografisë e që shkruajnë rreshta nga Kurani dhe Bibla. Këngëtari është shprehur se është diçka e pakuptimtë për të jo vetëm për ato që i shkruajnë, por edhe për ata që i mbështesin.

“Jam shumë i habitur, madje i shtangur nga këto “pjeshkat” që pasi heqin çdo rrobë që i kalon 30 gramët, pinë çdo alkool dhe kokainë të mundshme, nëpër Insta e Fb nxjerrin çdo bythë… më falni, foto të mundshme në kufijtë e pornografisë, ditën e premte shkruajnë rreshta nga Kurani dhe Bibla! Dhe më e forta është që ka shumë komentues “porno” që i mbështesin me po të tjera vargje “të shenjta”. Fuck!”- shkruan Kastro në Facebook. /Blitz.al/

kastro

Shperndaje