Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kastro Zizo i plotëson dëshirat e “çmendura” djalit të tij

Kastro Zizo i plotëson dëshirat e “çmendura” djalit të tij
November 01
20:03 2016

Dankanit, djalit të madh të kantautorit Kastro Zizo, i plotësohen të gjitha dëshirat.

Kantautori i ka blerë atij një serial që, mesa duket, vogëlushit i pëlqen shumë, por që ka qenë goxha i kripur si çmim.

“Mos u gënjeni nga fytyra ime e gëzuar. Sapo iku një dyqindëshe”,- shkruan Kastro në këtë foto ndërkohë që Dankan duket vërtet i lumtur./Blitz.al

image

 

Komento
Shperndaje