Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Karrierën mund ta nisësh që i vogël! Ermal Mamaqi sapo na prezantoi me talentin e të birit!

Karrierën mund ta nisësh që i vogël! Ermal Mamaqi sapo na prezantoi me talentin e të birit!
June 10
11:02 2019

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska shpeshherë ndajnë me ndjekësit momentet më të bukura familjare. Por këtë herë Ermali ka diçka tjetër për të na treguar në lidhje me birin e tij Joelin. Moderatori ka treguar se Joeli, ndonse i vogël ka shfaqur talent në regji, ose kjo është ëndrra e babi Ermalit për vogëlushin e tij.

Ai ka publikuar në Instagram disa foto të Joelit, i cili pasi ka xhiruar një reklamë është duke parë me shumë vëmendje regjistrimet.

“Shooting commercials me ktë regjisorin e ri të talentuar!”- shkruan Ermal Mamaqi.

E pra, i rritur në një familje personazhesh publik, nuk do diskutohej që edhe vogëlushi do të kishte një marrëdhënie të mirë me kamerën dhe jo vetëm…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje