Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Kapitulli ‘Bradley Cooper’ u mbyll, Irina Shayk kapet mat në krahët e një mashkulli tjetër

Kapitulli ‘Bradley Cooper’ u mbyll, Irina Shayk kapet mat në krahët e një mashkulli tjetër
July 17
22:49 2019

Irina Shayk duket se e ka mbyllur përfundimisht kapitullin “Bradley Cooper”.

Kur ende kishte “shpresa” për një ribashkimes çiftit të njohur, modelja ruse është kapur mat sëfundmi nën shoqërinë e një mashkulli tjetër, në New York.

Modelja 33-vjeçare, e cila ka edhe një vajzë nga lidhja me aktorin e famshëm, dukej më në formë se kurrë në fotot e publikuara në mediat e huaja, e qeshur dhe e lumtur duke shijuar bisedën.

Mashkulli i fotografuar pranë saj është Alec Maxwell, drejtori artistik i revistës “Vogue”. Megjithëse ende nuk mund të thuhet me siguri se ka një lidhje mes tyre, dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, duke shkëmbyer shpesh përqafime.

Kjo është hera e parë që Irina fotografohet dhe përflitet për një lidhje tjetër, pas ndarjes nga Breadly Cooper./Blitz.al/

Share