Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kapet mat! Në sfond luhej kënga e Dua Lipës, i dashuri i saj në krahët e një tjetre…

Kapet mat! Në sfond luhej kënga e Dua Lipës, i dashuri i saj në krahët e një tjetre…
June 14
08:43 2018

Së fundmi në media ka qarkulluar lajmi se Dua Lipa është tradhëtuar nga i dashuri i saj. Ai është parë në një club të Londrës në krahët e një tjetër femre.

Kanë dalë fotot teksa ata përkëdheleshin e kërcenin së bashku, por ajo ç’ka e bën më të dhimbshme këtë histori është fakti se teksa ai kërcente me vajzën misterioze në sfond luhej këngë e Dua Lipës.

Por a nuk e vrau sadopak ndërgjegjia? Kjo tradhëti dhe ky detaj me siguri e kan lënduar shumë këngëtaren shqiptare./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje