Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kapet “mat” George Clooney

Kapet “mat” George Clooney
March 22
00:09 2016

George Clooney është fotografuar nga paparazët duke u përqafuar dhe puthur me një grua (jo me të shoqen, Amal) jashtë një restoranti.

Clooney është i martuar me avokaten e njohur Amal Clooney dhe po pret një fëmijë nga ajo. Ditët e fundit masat e sigurisë janë shtuar për familjen Clooney për shkak të kërcënimeve që zonja Clonney ka marrë.

Gruaja me të cilën shihet Clonney nuk është identifikuar akoma.

 

Invalid Displayed Gallery

Komento
Etiketimet
Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment