Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kapet “mat” çifti i këngëtarëve

Kapet “mat” çifti i këngëtarëve
November 01
18:14 2016

Blitz.al publikoi pak orë më parë lajmin se këngëtari Bruno dhe bilbili i këngës popullore, Artiola Toska, do të prezantojnë duetin e tyre të parë në “Kënga Magjike” dhe tani po jua vërtetojmë me anë të këtyre fotografive. Në to shohim të dy këngëtarët në mjediset e Tv Klan, duke biseduar me organizatorët e KM.

Ky projekt pritet të jetë tejet i veçantë, pasi artistët i përkasin dy zhanreve të ndryshme muzikore. Bruno merr pjesë për herë të dytë në këtë festival, ndërkohë që për këngëtaren e muzikës popullore kjo është eksperienca e parë në këtë festival.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim fundjavën për t’u njohur me këtë projekt të ri dhe të veçantë…/Blitz.al/

Shperndaje