Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kanye West prezanton sezonin e 4-t të “Yeezy”

September 08
18:25 2016

Kanye West këtë pasdite është duke bërë shfaqjen për prezantimin e sezonit të 4-t të “Yeezy”, ku marrin pjesë shumë personazhe të famshëm.

Modelet e zgjedhura nga Kanye kanë pozuar me rroba banje. Edhe disa prej të ftuarve kishin veshur veshje të koleksionit së Kanye-t. E dashura e Justin Bieber, Sofia, kishte veshur çizme si të Kim. Ajo ç’ka nuk mund të lihej pa u vënë re ishte pjesëmarrja e Taylor Swift në këtë shfaqje.

Gjithashtu kanë marrë pjesë, njerëz nga industria e modës të cilët kanë qenë shumë të vëmendshëm ndaj “Yeezy”-t të këtij sezoni. Për të parë disa prej skenave të kësaj shfaqjeje shfletoni galerinë. /Blitz.al/

Shperndaje