Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kanye West i dhuron fotografit atlete “Yeezy”

Kanye West i dhuron fotografit atlete “Yeezy”
August 28
11:50 2016

Kanye West i ka dhuruar fotografit Kimye atlete “Yeezy”.

Disa muaj më parë, Kanye kishte premtuar që do të dhuronte disa palë atlete që fotografët të jenë më të lirshëm dhe të ndihen komodë në eventet e ndryshme dhe në New York Fashion Week. Mesa duket ai e mbajti premtimin.

Kimye ka postuar një foto të kutisë së “Yeezy” në Instagram dhe ka bashkangjitur një shkrim ku falënderon këngëtarin./ Blitz.al/

Komento
Shperndaje