Blitz

 Breaking News

Kanye West i bën ‘diss’ reperit Drake në turin e Kanadasë?

Kanye West i bën ‘diss’ reperit Drake në turin e Kanadasë?
October 16
11:09 2016

Kanye West dhe Drake nuk kanë pasur një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin, por në një pikë vendosën t’i lënë mënjanë këto dhe të bëhen miq. Epo mesa duket, kjo nuk ka funksionuar…

Në turin e Kanadasë, Kanye West, pa iu referuar një emri tregoi se “dikush” e ka kopjuar këtë të fundit. “Kjo është origjinalja, mos pranoni asnjë imitim. Unë jam Zoti i repit”, – ka thënë ai.

Ajo çka vihet re në Instagram, nga postimet nga turi i të dy këngëtarëve, është një ngjashmëri e madhe në skenografi. I pari që e ka bërë këtë ka qenë Kanye West dhe më pas duket se Drake e ka kopjuar ndaj dhe Kanye ka folur në atë mënyrë.

Skenografia e Kanye:

kanye

Skenografia e Drake:

drake

/Blitz.al/

 

Share