Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kanye West flet për të kaluarën e tij: “Kam menduar të vrisja veten disa herë”

Kanye West flet për të kaluarën e tij: “Kam menduar të vrisja veten disa herë”
June 29
09:00 2018

Kur  bëhet fjalë për çiftin Kanye West dhe Kim Kardashian West gjithmonë ka diçka të re dhe çdo ditë ka një lajm për ta. Kësaj here ka qenë Kanye ai që ka pushtuat faqet e mediave dhe duke folur për herë të parë për të kaluarën e tij.

Ai është shprehur se e ka vuajtur shumë fenomenin e skllavërise dhe në të kaluarën ka menduar që të vrasë edhe veten. Kanye të gjitha këto i tha  për “The NeW York Times” . Ndër të tjera ai shtoi se kënga e tij e re “I thought About Killing You” në teskt flitet edhe për skllavërin e tij si zgjedhje dhe shpreht se: “Unë e kam menduar gjatë gjithë kohës për të bërë vetëvrasje  e kam patur në mëndje si opsion. Por u ndala dhe i mendova të gjitha rrugët e mundshme, e po most ë ndodhte kjo me shumë mundësi do ta kishe marrë atë akt”

Gjithashtu ai kishte menduar gjithmonë se po ti tregonte Kimit këto detaje ajo do ta linte. Pra mesa kuptojmë Kim Kardashian të gjitha këto i ka mësuar nga kjo intervistës bashkëshortit dhe nuk dihet si e ka pritur.

/Blitz.al/

 

 

 

Komento
Shperndaje