Blitz

 Breaking News

Kanye West flet për fillimet e njohjes me Kim Kardashian: “Të gjithë më thonin se do më shkatërronte karrierën!”

Kanye West flet për fillimet e njohjes me Kim Kardashian: “Të gjithë më thonin se do më shkatërronte karrierën!”
October 08
15:14 2019
“Një tërheqje magnetike”-kjo ishte ndjesia që pati Kanye West kur takoi për herë të parë bashkëshorten e tij Kim Kardashian.

Në një intervistë të fundit reperi ka rrëfyer momentin kur u takua për herë të parë me yllin e “Keeping Up with Kardashians”.

“Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj force energjie. Ajo ishte e mirë, e pastër, e lumtur, e dashur, e guximshme, e fortë”.-është shprehur ai.

Dyshja u takuan fillimisht në vitin 2002, kur Kim ishte e martuar me basketobollistin Damon Thomas, por lidhja erdhi shumë më vonë, pas 2013-ës kur ajo u divorcua edhe nga bashkëshorti i saj i dytë.

Ndryshe nga ç’mund të jetë përceptuar lidhja e tyre nuk ka qenë e lehtë në fillim. Sikurse rrëfen reperi të gjithë e paralajmëronin  të mos krijonte një lidhje me Kim se do t’i shkatërrohej karriera.

“Nuk mund të jesh me të, ajo është një yll i realitety show-t. Do ta shkatërrojë karrierën.”-ishin fjalët që i thonin më shpesh asokohe.

Por, Kanye i bindur për ndjenjat e tij ka pasur vetëm një përgjigje: “Unë e dua atë, nuk më intereson”.

Çifti kanë 5 vjet të martuar dhe kanë katër fëmijë: North, Saint,, Chicago, dhe të voglin Psalm, 4 muajsh.

/Blitz.al/

Share