Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kampioni Michael Phelps tregon sekretin që fshihte për 5 vite

Kampioni Michael Phelps tregon sekretin që fshihte për 5 vite
October 29
12:07 2016

Michael Phelps, olimpiku amerikan, ka pranuar më në fund se ka gjetur  personin e zemrës… por para 5 vitesh!

E dimë që duket e çuditshme, por kampioni amerikan ka plot 5 vite që është i martuar me Nicole Johnson. Ky lajm i ka “shpëtuar” gjatë një bashkëbisedimi me fansat e tij në Facebook, ku ka thënë: “Jam i martuar dhe kjo ka pak kohë që ka ndodhur. M’u desh ta mbaja sekret nga ju djema!”

Më pas, ai vazhdoi duke thënë se ndihet mjaft i lumtur me partneren e tij.

Pavarësisht kësaj, Phelps nuk ka treguar se pse e ka mbajtur sekret! Gjithsesi, urime! /Blitz.al/

Shperndaje