Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kameleoni Rita Ora

Kameleoni Rita Ora
November 07
19:26 2016

Rita Ora quhet kameleon për shkak se e ndryshon shumë shpesh stilin e saj.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur me flokët platin në një model që nuk e kemi parë më parë. Ndërsa për veshjen ka pasur gjithmonë një stil të veçantë.

Ajo ka veshur një fustan të zi, i cili nxjerr në pah format e saj. Çizmet mbi gju janë një detaj  i rëndësishëm që e bëjnë veshjen e saj shumë trendi.  Gjithashtu, dorezat e zeza i shkojnë shumë me veshjen e përzgjedhur.

Këngëtarja thuhet se do të luajë në filmin e “Fifty Shades of Grey”, ku do të marrë rolin e motrës së Christian Grey. Ky vendim nuk është konfirmuar ende dhe këngëtarja ka thënë:

“Unë e kam bërë një provë për atë rol, por nuk pres që të më marrin mua”./Blitz.al/

ritaa rita

Komento
Shperndaje