Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kamela Islamaj e pranon publikisht: “Ledrit do t’i thoja direkt po!”

Kamela Islamaj e pranon publikisht: “Ledrit do t’i thoja direkt po!”
March 17
20:49 2018

 

Kamela Islamaj ishte e ftuar këtë javë në Thumbin e Aulonës dhe Fatmës, ku i është përgjigjur të gjitha pyetjeve me rradhë.

Ama, në fund ajo është përballur edhe me një pyetësor, ku duhet të thonte se çfarë do t’i thonte këngëtarëve të ndryshëm që do i ofroheshin për bashkëpunim.

Kur erdhi puna te Ledri, se çfarë do t’i thonte atij nëse reperi do i kërkonte bashkëpunim, Kamela u përgjigj: “Ledrit do t’i thoja ‘Po!’ njëherë! Kjo është pak por e sigurt! Për këngën…”.

Eh, nuk i vëmë faj, se fundja të gjithë do i thonim “Po!” Ledrit, për këngë…! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje