Blitz

 Breaking News

“Ka baba goc lelele…” Nora Istrefi ndan me ne detajin më të bukur të Robertit dhe vogëlushes Renee

“Ka baba goc lelele…” Nora Istrefi ndan me ne detajin më të bukur të Robertit dhe vogëlushes Renee
October 03
14:49 2017

Gjithmonë familja e tyre e vogël ka qenë ndër më të preferuarat e showbizit ndaj dhe gjithmonë postimet familjare të tyret në Instagram marrin aq shumë pëlqime dhe përhapje.

Nora, Roberti dhe e vogla Renee po që dinë të na zbukurojnë rrjetet sociale. Këtë herë ka qenë këngëtarja e cila ka postuar një foto në Instastory ku duken Roberti dhe Renee të cilët kanë veshur të njëjtin model atletesh sportive.

Si thotë ajo kënga që dëgjojmë shpesh në dasma dhe gëzime të tjera familjare: “Ka baba çun lele!”, në fakt Robert Berishës do t’i shkonte përshtat “ka baba goc” dhe çfarë goce se! /Blitz.al/

Share