Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber sulmohet në një “club” në Mynih

Justin Bieber sulmohet në një “club” në Mynih
September 26
11:52 2016

Një incident i ka ndodhur Justin Bieber në Mynih gjatë kohës që ai ka qenë duke festuar në një “club” nate. Këngëtari është parë teksa po kalonte përmes turmës së njerëzve në pistë kur është konfliktuar me një mashkull. Por si ka arritur të shpëtojë?

Ka qenë një femër ajo që e ka mbrojtur Justin Bieber dhe ka shmangur atë që mund të kishte përfunduar në një përleshje.  Ajo e ka drejtuar këngëtarin drejt rojeve të sigurisë. Shkaku i lindjes së konfliktit ka qenë një takim shpatullash mes këngëtarit dhe një personi të panjohur, i cili sipas TMZ po përpiqej të tërhiqte vëmendjen e Bieber. /Blitz.al/

Shperndaje