Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber: “Sherri në Clevelend ishte si luftë”

Justin Bieber: “Sherri në Clevelend ishte si luftë”
June 12
14:52 2016

Përpara disa ditësh Justin Bieber ka qenë në turneun e tij nëpër botë kur është përfshirë në një sherr . Pas sherrit ai ka postuar një foto në Snapchat për të qetësuar fansat e tij duke thënë se nuk ka patur asnjë gërvishtje. Video e sherrit të tyre ka qarkulluar në rrjetet sociale. Justin ka qenë duke parë këtë video dhe më pas bënte shaka me një shokun e tij. Mes të qeshurave shoku e ka pyetur : A nuk duket si një luftë? Dhe këngëtari me një përgjigjie të qetë dhe duke buzëqeshur i ka thënë: “Duket si një luftë e ftohtë dhe nuk është një sherr i bukur”.

Përsa i përket ksaj video ai ka thënë se nuk e shqetëson aspak dhe është një kujtim nga udhëtimi i tij nëpër botë.

Shperndaje