Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber, seks me një mashkull në film?

Justin Bieber, seks me një mashkull në film?
July 27
14:10 2016

Nuk është çudi nëse një popstar bëhet pjesë e një produksioni filmik, por çudi është kur këtij popstar-i i jepet “detyra” të bëjë seks me një djalë.

Kështu i ka ndodhur Justin Bieber-it, të cilit i është ofruar mundësia për të qenë pjesë e filmit të titulluar “Uber Girl”. Në këtë film, Bieber do të luajë rolin e një këngëtari, por që i duhet të kryejë vazhdimisht marrëdhënie me balerinin e tij.

Këtë gjë Justin nuk e ka pranuar dhe nuk do të jetë pjesë e filmit derisa skenari të ndryshohet.

Pjesë e këtij produksioni mund të jenë edhe Selena Gomez, Ariana Grande dhe Kiernan Shipka.

Filmi do të prodhohet nga kompania Lighthouse Entertainment LA në bashkëpunim me Cinema Epoch.  /Blitz.al/

Shperndaje