Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber përfundon në spital

Justin Bieber përfundon në spital
June 25
18:09 2016

 

Siç raporton edhe TMZ, Bieber ka thyer kyçin e këmbës gjatë një ndeshjeje të premten në Cincinnati. Përveç faktit që Bieber duhet t’i nënshtrohet trajtimit intensiv nga mjekët në spital, më shumë se 18, 000 Beliebers (fansa të Justin-it) u duhet të mbajnë frymën pasi mbrëmjen e sotme, Bieber duhet të performojë në U.S Bank Arena dhe pasi ky incident vë në pikëpyetje koncertin. Këngëtari premton se do të performojë pa u sforcuar, por nuk e dimë nëse kjo do të mjaftojë për të kënaqur fansat e tij.

Komento
Etiketimet
Shperndaje