Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber më në fund “bëhet burrë”

Justin Bieber më në fund “bëhet burrë”
August 13
13:19 2016

Që në fillimet e tij, Justin ka rënë pre e paragjykimeve lidhur me moshën, seksin dhe stilin e tij.

Madje i gjithë ky presion bëri që këngëtari i ri në moshë të kishte jo pak probleme me rendin apo me fansat e  tij.

Por, tani ai i ka hedhur të gjitha pas krahëve dhe nuk është më  fëmijë, por burrë.

Këtë e ka deklaruar në Instagram, ku ka postuar një foto me shkrimin: “Jo më një djalë. Tashmë ka një burrë të ri në qytet”.

Shpresojmë shumë që kjo të jetë e vërtetë dhe, njëkohësisht, “burri i ri” të vazhdojë të bëjë muzikë të mirë për admiruesit e tij.

No longer a boy, there’s a new man in town

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Shperndaje