Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber, më i dëshpëruar se kurrë!

Justin Bieber, më i dëshpëruar se kurrë!
February 15
18:00 2017

Festën e të dashuruarve, Justin Bieber duket se e ka kaluar më vetëm se kurrë!

Këtë e ka treguar me një postim në InstaStory, ku ka regjistruar veten duke thënë: “Gjithçka doja ishte një “Valentine” dhe tani nuk kam asnjë “Valentine””.

Nga video mund të kuptojmë se Justin duket mjaft i dëshpëruar që në këtë Shën Valentin është i vetëm dhe pa të dashur.

Bieber nuk është shfaqur më në publik me një partnere që prej lidhjes me modelen Sofia Richie dhe tashmë po përpiqet të “sulmojë” The Weeknd për lidhjen e tij me Selena Gomez. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje