Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber i rikthehet normalitetit?

Justin Bieber i rikthehet normalitetit?
November 21
18:10 2016

Nëse keni menduar se Justin Bieber do t’i braktiste fansat e tij, jeni gabuar rëndë sepse superstari u është rikthyer Beliebers-ave të tij më fuqishëm se kurrë.

Përveç faktit që u dha një performancë prekëse dhe rrëqethëse në American Music Awards, nga koncerti i tij në “Purpose World Tour”, Justin është parë duke qëndruar nën shoqërinë e disa prej fansave të tij, jashtë ambienteve të arenës ku kishte perfomuar. Në disa foto të postuara në Twitter, Bieber shihet duke biseduar me ta dhe duke u përqafuar, gjë që na jep idenë se 22-vjeçari po ecën në rrugë të mbarë.

Bravo Justin! /Blitz.al/

4545

12222

76

256

Shperndaje