Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber harron Selena Gomez, fotografohet me ish të dashurën

Justin Bieber harron Selena Gomez,  fotografohet me ish të dashurën
June 12
09:54 2018

Në fillim rikthimi i tyre bëri shumë bujë por si pa u kuptuar gjithçka u shua dhe Justin Bieber e Selena Gomez i dhanë fund për të dytën herë lidhjes së tyre.

Duket se Justin e ka harruar shumë shpejt mardhënien me këngëtaren pasi të dielën ai e kaloi përkrah modeles 21-  vjeçare Hailey Baldësin. Pak javë më parë ajo u shpreh se i kishin kaluar inatet që kan pasur me njëri-tjetrin pasi ata kanë para disa kohësh patën një lidhje dashurie.

Ata janë fotografuar duke dalë nga një kishë e më pas të dy kanë shkuar në një klub nate ku sipas mediave të huaja kanë qëndruar shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Justin ashtu siç po bën kohët e fundit, dukej i veshur shumë thujesht me atlete të bardha bluzë të zezë dhe pantallona sportive, ndërsa modelja një fustan dhe poashtu atlete të bardha. Këngëtari kohët e fundit nuk e ka vrarë shumë mendjen për pamjen e tij të jashtme sepse është parë i veshur shumë thjesht në çdo dalje të tij.

/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje