Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber dhe Selena Gomez përsëri bashkë?

March 20
23:43 2016

Historia e dashurisë mes dy të rinjve është kthyer në një telenovelë tashmë.

Bieber e Gomez kanë vite që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disavjeçare, por dashuria e tyre, mesa duket, nuk ka mbaruar.

Këtë herë është Justin ai që ka treguar se mes dy artistëve ekziston akoma “zjarri” i dashurisë. Ai ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet ai dhe Selena duke u puthur me diçiturën: “Feels”.

Pak muaj më parë, Justin u pa në krahët e Hailey Baldwin, por të dy e kanë mohuar një lidhje mes tyre.
Kurse Selena, edhe pse ka mohuar vazhdimisht dashurinë për Bieber, viziton rregullisht profilet online të këtij të fundit.

Eh, sado të përpiqen t’i fshehin ndjenjat për njëri-tjetrin, zemra do t’i tradhtojë gjithmonë.

Komento
Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment