Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber dhe Major Lazer bashkojnë forcat në “Cold Water”

Justin Bieber dhe Major Lazer bashkojnë forcat në “Cold Water”
July 22
18:19 2016

Ashtu siç edhe patën lajmëruar para një jave, Justin Bieber dhe Major Lazer kanë publikuar këngën e tyre më të fundit, të titulluar “Cold Water”.

Siç kuptohet edhe nga titulli, kënga është tepër verore, me shumë ritëm, gjë që e bën këngën perfekte për të kaluar verën.

Pjesë e këtij produksioni eshtë edhe MO, këngëtarja e bukur suedeze, e cila është shfaqur edhe në këngën “Lean On”.

Kemi përshtypjen se njësoj si edhe “Sorry”, ky bashkëpunim do të jetë tepër i suksesshëm për Bieber.

Shperndaje