Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Justin Bieber dhe Beyonce “ndajnë’ shtratin bashkë

March 20
23:46 2016

Këngëtari i “Sorry” pati mundësinë të “ndante shtratin” me një nga artistet më të përfolura të kohës, Beyonce-n, teksa pushonte në një vilë luksoze në San Francisko.

Sipas HollywoodLife, dy këngëtarët kanë qëndruar në të njëjtën vilë, por në kohë të ndryshme. Me anë të një fotoje në Instagram, Justin shfaqet në pishinën e banesës, kurse Beyonce e ka frekuentuar atë në shkurt, kur do të performonte në Superbowl.

Vila, që ka një pishinë gjigante, ka 5 dhoma gjumi, 8 tualete, çati ku rriten perime dhe kopsht frutash. Me pak fjalë, shtëpia e ëndrrave.

Etiketimet
Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment