Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Juliana Pasha na zbuloi të preferuarin e saj në Festivalin e Këngës: “Uroj që zëri yt ta trondisë skenën e Eurovizionit”

Juliana Pasha na zbuloi të preferuarin e saj në Festivalin e Këngës: “Uroj që zëri yt ta trondisë skenën e Eurovizionit”
December 14
12:29 2017

Ajo mund të cilësohet si një ndër këngëtarët me vokalin më  të mirë  të trevave shqiptare. Po flasim për këngëtaren Juliana Pasha e cila na emocion gjithmonë me performancat e saj Live.

Këtë herë ajo ka vendosur që të na tregojë hapur se kush është i preferuari i saj për të  përfaqësuar Shqipërinë  në Festivalin Europian këtë vit i cili do të nis me 8 maj në Lisbonë të Portogalisë.

Ndërkohë me datat 21, 22 dhe 23 dhjetor në Pallatin e Kongreseve do të mbahet Festivali Këngës.  Duket se Juliana pavarësisht mikeshave të saj që janë gjithashtu pjesëmarrëse në këtë festival, çmimin e parë me zemër ia uron vokalit më të bukur mashkullor siç shkruan ajo, Eugent Bushpepës.

Ajo ka postuar këngën e tij në Instagram dhe i ka bashkangjitur një shkrim ku thuhet:

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje