Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Juliana Pasha guxon si kurrë më parë

Juliana Pasha guxon si kurrë më parë
September 28
23:00 2016

Këngëtaren e njohur Juliana Pasha jemi mësuar ta shohim zakonisht me një veshje mjaft serioze.

Juliana është shfaqur në një tjetër mënyrë, me një look shumë ndryshe  dhe madje nuk ka qëndruar në stilin e saj. Nën ngjyrat bardh e zi këngëtarja është veshur në një mënyrë paksa ekstravagante.  Ajo guxon dhe mbulohet me perla!

Juliana i ka vendosur perlat në pjesën e bustit ku dhe ka mbuluar gjoksin me to, një look ky aspak i ngjashëm me atë ç’ka e kemi parë këngëtaren deri dje. /Blitz.al/

 

juliana

Shperndaje