Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ju tregojmë emrat e personazheve që Kanye West ka “zhveshur” në videon e tij

Ju tregojmë emrat e personazheve që Kanye West ka “zhveshur” në videon e tij
June 27
17:30 2016

Videoja më e re e Kanye West ka bërë mjaft bujë në rrjetet sociale. Në këtë video shfaqen 12 personazhe të famshëm të zhveshur në të njëjtin krevat. Por së fundmi janë zbuluar se cilët janë personazhet që Kanye ka përdorur për videon e tij. Jeni kuriozë të dini se kush janë ata? Shfletoni galerinë  dhe nuk do ta besoni! Gjithashtu do të gjeni edhe shpjegimin se pse ai ka zgjedhur këta njerëz.

Etiketimet
Vip
Shperndaje