Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ju kujtohet trend i vetullave të viteve 90’? Ja si do dukeshin personazhet e njohur me vetulla të holla…

Ju kujtohet trend i vetullave të viteve 90’? Ja si do dukeshin personazhet e njohur me vetulla të holla…
March 13
23:32 2018

Vetullat e holla kanë qenë një trend i viteve 90’. Shumë vajza i hiqnin për tu dukur sa më shumë “in”, por me kalimin e viteve ky model vetullash jo vetëm që doli nga moda, por mund të themi se duket një model i tmerrshëm.

Tashmë të gjitha vajzat, veçanërisht ato të ekranit kujdesen që të kenë vetulla të plota dhe në një formë simetrike. Por si do të dukeshin ato në qoftë se do të ndiqnin trendin e dikurshëm?

Gigi Hadid

<p></p>

Zoë Kravitz

Beyonce

Kate Middleton 

Willow Smith

Solange

Priyanka Chopra

Rihanna

Cara Delvingne

Kim Kardashian

 

Janelle Monáe

Emilia Clarke

Lisa Bonet

Brooke Shields

Audrey Hepburn

Liz Taylor

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje