Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ju kishte munguar Klodi i Big Brother? Ish-banori shfaqet krah futbollistit të njohur shqiptar!

Ju kishte munguar Klodi i Big Brother? Ish-banori shfaqet krah futbollistit të njohur shqiptar!
April 17
08:39 2018

 

Ai është padyshim një nga ish-banorët e Big Brother, më të përfolur të të gjithë historisë së reality-show.

Kjo për shkak të deklaratës së tij, ku shfaqte haptazi prirjet e tij homoseksuale.

Ama, që prej përfundimit të spektaklit Klodian Çela u largua në Itali dhe që prej asaj periudhë dëgjuam shumë pak, e më pas aspak për të.

Në një postim në Instagram, Klodi shfaqet krah ish-trajnerit të kombëtares, Lorik Cana në stadium në Itali.

Duket se Loriku dhe Klodi paskan një passion të përbashkët dhe ky qenka futbolli. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje