Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ju kishte marrë malli ta shikonit Elvana Gjatën kështu?

July 20
21:39 2016

Shpeshherë e kemi parë këngëtaren Elvana Gjata të ndryshojë look-un e saj. Një herë bionde, një herë kafe, një herë kaçurrela e njëherë të drejta.

Por a ju kujtohet si ka qenë Elvana dikur? Pas disa vitesh, Elvana ka vendosur ti kthehet përsëri origjinalitetit. Duke lënë pas flokët bionde kaçurrela, këngëtarja shfaqet sot shumë natyrale. Vetëm pak më parë Elvana ka shpërndarë një video në Instagram, ku na rikthen dhe një herë në mendje Elvanën e dikurshme. Ndoshta shkaku i ndryshimit të look-ut mund të jetë ndonjë projekt i ri, që bukuroshja ka  në plan të realizojë gjatë këtij sezoni.

A video posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Komento
Shperndaje