Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ju ka shkuar mendja të hani fasule? Thërrisni Kastro Zizon!

Ju ka shkuar mendja të hani fasule? Thërrisni Kastro Zizon!
January 24
08:34 2017

Kastro Zizo së fundmi po u dedikohet përgatitjeve për emisionin e tij më të ri radiofonik në NRG Radio, ndërkohë që nuk harron që gjatë kësaj periudhe të argëtojë edhe ndjekësit e tij me postime alla Kastro Zizo, plot humor dhe hera-herës edhe ironi.

Kastro ka vendosur të kthehet pas në vitin 2012, duke postuar një foto të shkrepur atëherë i veshur i gjithi si një shef kuzhine. Përbri fotos në Insta Story ai ka shkruar: “Unë di të gatuaj fasule!” – ndërkohë që mban në duar edhe disa mjete kuzhine.

Nëse ju ka shkuar mendja për fasule, meqë është edhe ditë e vrenjtur e pritet shi, thërrisni shef Kastron! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje