Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jonida Vokshi: “Ja cila është gjysma ime”

Jonida Vokshi: “Ja cila është gjysma ime”
November 14
16:51 2016

Ajo është një nga femrat më të bukura dhe më të talentuara të ekranit shqiptar dhe kjo nuk ka nevojë për diskutime. Pavarësisht kësaj, Jonida Vokshi ka zgjedhur të jetë hermetike lidhur me jetën e saj personale dhe të mos tregojë asgjë në lidhje me partnerin apo familjen.

Jonida ka qenë një nga të ftuarat e nderit në darkën e Valdrin Sahitit, në “Altar”, mbrëmjen e kaluar. Ajo ka postuar disa foto nga darka e “zonjave” dhe në një ndër këto postime, moderatorja ka treguar gjysmën e zemrës së saj: Elvana Gjata!

Vokshi ka postuar edhe një foto ku shfaqet bashkë me këngëtaren e njohur dhe duken mjaft mirë në darkën e “Altar”. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-11-14-at-16-23-04-1

whatsapp-image-2016-11-14-at-16-23-04

Shperndaje