Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jonida Shehu na prezanton për herë të parë me bashkëshortin e saj, dhe duket se janë më të dashuruar se kurrë

Jonida Shehu na prezanton për herë të parë me bashkëshortin e saj, dhe duket se janë më të dashuruar se kurrë
January 21
19:38 2018

Moderatorja Jonida Shehu ka qënë gjithmonë e kujdesshme përsa i përket jetës së saj private. Po të shohësh në profilin e saj në Instagram nuk gjen pothuajse asnjë foto  me familjen por vetëm çaste nga puna dhe projektet e saj.

Por vetë Jonida ka zgjedhur që këtë herë të publikojë një foto bashkë më bashkëshortin e saj  Albi Çiflikun i cili është edhe skenarist i njohur. “E dua” ka shkruar moderatorja, dhe duket se çifti janë shumë të dashuruar me njëri tjetrin. Ata kanë edhe një vajzë të vogël me emrin Kristal.

Komento
Shperndaje