Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jona Spahiu na prezantoi më këpucët luksoze të dasmës, ne ju tregojmë çmimin e tyre!

Jona Spahiu na prezantoi më këpucët luksoze të dasmës, ne ju tregojmë çmimin e tyre!
June 12
14:31 2018

Vetëm disa minuta më parë Jona Spahiu më në fund ka reaguar për herë të parë pas dasmës në Instagram. Duke qenë se një pjesë e mirë e fotove nga dasma e saj qarkulluan dje nëpër portale, Jona ka vendosur që momentet më të bukura të natës së saj magjike t’i ndajë për të gjithë ndjekësit e saj ditën e sotme.

Neve mendja na mbeti tek këpucët! Jona paska zgjedhur modelin e fundit të sandaleve “Jimmy Choo”, një ndër firmat më luksoze e më të njohura të momentit.

***

Pikërisht sandalet që ka zgjedhur ajo, mund t’i gjeni në internet, në rastin më të mirë, më shumë se 600 euro.

Me hijëshinë që pati Jona nuse, duke qenë edhe në pritje të ëmbël, ne besojmë se ia kanë vlejtur. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje