Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Johnny Depp shkruan me gjak në pasqyrë: “Bill Bob, Amber, kujdes!”

Johnny Depp shkruan me gjak në pasqyrë: “Bill Bob, Amber, kujdes!”
August 16
11:24 2016

...

Vazhdon konflikti mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Amber ka shpërndarë fotot kur Depp ka prerë gishtin me xham dhe ka shkruar  në pasqyrë  “Bill Bob, Amber, kujdes!”. Depp e ka shkruar këtë nën efektin e alkoolit dhe ekstazisë. Gjatë kohës që ai ka qenë duke xhiruar “Piratët e Karaibeve” ai ka akuzuar Amber për një lidhje me Bill Bob-in.

Në anën tjetër, Bill Bob flet për këto akuza dhe ka thënë se të gjitha janë të rreme.  Sipas tij, Amber dhe ai kanë pasur vetëm miqësi e lidhje profesionale. Videoja e sherrit, fotot e gishtit dhe pasqyrës janë provat për divorcin e çiftit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje