Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

John Travolta do vetëm masazhatorë meshkuj dhe me muskuj

John Travolta do vetëm masazhatorë meshkuj dhe me muskuj
March 25
18:00 2016

Pavarësisht akuzave të shumta ndër vite, John Travolta insiston në punësimin e masazhatorëve meshkuj dhe mundësisht me muskuj.
“Ai ka nevojë për një masazhator mashkull”, – ka thënë një burim për “Page Six”, për qëndrimin e Travoltës në hotelin e zakonshëm.

Por kjo nuk është e vetmja gjë në listën e tij të gjatë të kërkesave. Të njohurit të tij kanë thënë se 62- vjeçari i kërkon stafit të hotelit të vendosë fletë metalike prej alumini dhe perde të errëta në të zezë në dritare.

Para se ai të hyjë në dhomë, ajo qëndron 24 orë bosh para vizitës së tij për të shmangur ndonjë erë të pakëndshme të lënë nga mysafirët e mëparshëm. Aktori qenka mjaft i ndjeshëm ndaj aromave.

Etiketimet
Shperndaje