Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

John Legend rikujton momentet kur ra në dashuri

John Legend rikujton momentet kur ra në dashuri
August 14
17:15 2016

John Legend ka folur për marrëdhënien e tij me Chrissy Teigen. Ai ka treguar disa detaje nga njohja e tyre dhe për dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

“Kam filluar të bie në dashuri me të në telefon. Ajo është e mirë, e zgjuar dhe unë fillova ta shoh menjëherë duke menduar sesa mbresëlënëse është. Ne ishim duke folur shumë me mesazhe dhe unë fillova të kuptoja sensin e saj të humorit”.

Legend e kishte kuptuar se Chrissy ishte personi që ai kishte kërkuar prej kohësh. Dashuria mes tyre lindi nëpërmjet telefonit, u kurorëzua në martesë dhe tani kanë një fëmijë së bashku./Blitz.al/

 

Shperndaje